Rozpis lektorů 2017

1. ledenSlavnost Matky Boží, Panny MarieHolky z farnosti zodpovídá Lucka Bachanová
8. ledenSvátek Křtu PáněJakub Páč Hana Páčová Šárka Křiváková
15. leden2. neděle v mezidobíLudmila BudařováLudmila Bartoňková Monika Mazurková
22. leden 3. neděle v mezidobíAlena SkřenkováSilvestr Mach Vladimíra Radochová
29. leden4. neděle v mezidobíMiroslav Pospíšil Eliška Pospíšilová Václav Hájek
5. únor 5. neděle v mezidobíPavel Botek Alena Botková Silva Pavlasová
12. únor6. neděle v mezidobíEliška PospíšilováMirek Pospíšil Alka Skřenková
19. únor7. neděle v mezidobíJarka HájkováAntonín Jelének Petr Radoch
26. únor8. neděle v mezidobíJarka Bezděková Jiří Bezděk Šárka Křiváková
5. březen1. neděle postníVašek Hájek Ludmila Dominiková Lukáš Mach
12. březen2. neděle postníJana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
19. březen3. neděle postníSilva MachVlaďka Radochová Standa Adámek
26. březen4. neděle postní Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
2. duben 5. neděle postní Monika Mazurková Františka Malušová Lumír Mach
9. duben Květná neděle Alena Skřenková Ludmila Dominiková Jakub Páč
13. duben Zelený čtvrtek Ludmila Bartoňková Silva Mach Jarka Bezděková
14. duben Velký pátek Jarka Hájková Pavel Botek
15. duben Bílá sobota Hanka Páčová Vašek Hájek Františka Malušová
Lukáš Mach Jiří Bezděk
16. duben Slavnost Zmrtvýchvstání Páně Lucka Hyráková Mirek Pospíšil Vlaďka Radochová
17. dubenPondělí velikonoční Kluci z farnosti zajistí Jakub Páč
23. dubna 2. neděle velikonoční Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
30. dubna 3. neděle velikonoční Jarka Hájková Antonín Jelének Petr Radoch
7. května 4. neděle velikonoční Jarka Bezděková Jiří Bezděk Šárka Křiváková
14. května 5. neděle velikonoční Vašek Hájek Ludmila Dominiková Lukáš Mach
21. května 6. neděle velikonoční Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
28. května 7. neděle velikonoční 1. svaté přijímání zajistí rodiče a děti
4. června Slavnost Seslání Ducha svatého – (Pouť Matice svatoantonínské) Lumír Mach Petr Radoch Jiří Bezděk
11. června Slavnost Nejsvětější Trojice Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
18. června 11. neděle v mezidobí – Hlavní pouť Vlaďka Radochová Lucka Hyráková Ludmila Dominiková
25. června 12. neděle v mezidobí Silva Mach Vlaďka Radochová Standa Adámek
2. července 13. neděle v mezidobí – Pouť sv. Petra a Pavla La M Pavelkovi Františka Malůšová Hanka Páčová
9. července 14. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
16. července 15. neděle v mezidobí Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
23. července 16. neděle v mezidobí Zajístí hodaři a jubilanti
30. července 17. neděle v mezidobí Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
1. leden
1. leden
1. leden
1. leden
1. leden
1. leden