Lidový a farní ples - foto a video

Premiérově v letošním roce uspořádala KDU-ČSL spolu s farní radou společný ples. Připravili pro návštěvníky nejenom tombolu a občerstvení, ale i zábavný program. Mužská část, na čele s panem starostou, secvičila krátkou divadelní scénku z klasické pohádky „Mrazík“. Hudbu k tanci obstarala dechová hudba Šohajé z Veselí nad Moravou.

Výtěžek z plesu byl darován na opravu podlahy v našem kostele. Zajímavostí plesu byla dražba kompletního vyšívání na pánskou krojovou košili. Po vstupní nabídce 300,- Kč se cena vyšplhala až na odklepnutých 1 700,- Kč. Zpestřením a recesí bylo vydražení metly baby Jagy. Ta se z počátečních 5,- Kč prodala za 500,- Kč.

Fotografie z plesu nám nafotil Vojta Pospíšil a můžete si je prohlédnout na webu Člověk a víra

Video si můžete prohlédnout zde