Rozpis lektorů 2019 - doplněno

Pokud Vám nebude daná neděle vyhovovat, tak budeme rádi, když za sebe najdete náhradu (můžete si čtení i prohodit).

Jestli za sebe nikoho nenajdete, dejte vědět na tel. 739 425 920

Čtenáři jsou vítání i během všedních dnů, zvlášť o slavnostech a svátcích.


Pro inspiraci mrkněte na www.kulturaslova.cz

Je zde plno podnětů a rad pro lektory.

Na každou neděli nahrávka čtení...

3. listopadu 31. neděle v mezidobí Vašek Hájek Ludmila Dominiková Lukáš Mach
10. listopadu 32. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
17. listopadu 33. neděle v mezidobí Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Hanka Hanáková
24. listopadu Slavnost Ježíše Krista Krále Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
1. prosince 1. neděle adventní Hany Machová Laďa Hanák Marek Kapusta
8. prosince 2. neděle adventní Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
15. prosince 3. neděle adventní Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
22. prosince 4. neděle adventní Jarka Hájková Petr Radoch Antonín Jelének
24. prosince „Půlnoční“ Vlaďka Radochová Eliška Pospíšilová Lukáš Mach
25. prosince Slavnost Narození Páně Lucka Hyráková Jiří Bezděk Monika Mazurkoá
26. prosince Svátek sv. Štěpána Kluci z farnosti
29. prosince Svátek Svaté rodiny Bude určeno – rodina
1. ledna Slavnost Matky Boží Panny Marie Holky z farnosti
5. ledna Slavnost Zjevení Páňě Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková

1. ledna Slavnost Matky Boží Panny Marie Holky z farnosti
6. ledna Slavnost Zjevení Páňě Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
13. ledenSvátek Křtu Páně Hany Machová Laďa Hanák Marek Kapusta
20. leden2. neděle v mezidobí Monika MazurkováFrantiška Malůšová Lumír Mach
27. leden 3. neděle v mezidobí Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
3. únor 4. neděle v mezidobí Jarka Hájková Petr Radoch Antonín Jelének
10. únor 5. neděle v mezidobí Eliška Pospíšilová Mirek PospíšilAlka Skřenková
17. únor 6. neděle v mezidobí Jarka Bezděková Jiří Bezděk Anička Machová
24. únor 7. neděle v mezidobí Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
3. březen 8. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
10. březen 1. neděle postní Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
17. březen 2. neděle postní Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
24. březen 3. neděle postní Hany Machová Laďa Hanák Marek Kapusta
31. březen 4. neděle postní Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
7. duben 5. neděle postní Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
14. duben Květná neděle Jarka Hájková Ludmila Bartoňková Ludmila Budařová
18. duben Zelený čtvrtek Anička Machová Standa Adámek Jarka Bezděková
19. duben Velký pátek Vlaďka Radochová Marek Kapusta
20. duben Bílá sobota Monika Mazurková Laďa Hanák Lukáš Mach
Eliška Pospíšilová Petr Radoch
21. duben Slavnost Zmrtvýchvstání Páně Hany Machová Lucka Hyráková L a M Pavelkovi
22. duben pondělí velikonoční Uvidí se. Třeba někdo v kroji?
28. duben 2. velikonoční Jarka Hájková Petr Radoch Antonín Jelének
5. května 3. neděle velikonoční Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
12. května 4. neděle velikonoční Jarka Bezděková Jirka Bezděk Anička Machová
19. května 5. neděle velikonoční Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
26. května 6. neděle velikonoční 1. sv. přijímání Rodiče a děti
2. června 7. neděle velikonoční Jana Kaucová Laďa HanákMarek Miklíček
9. června slavnost Seslání Ducha svatého Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
16. června Slavnost Nejsvětější Trojice - pouť Vlaďka Radochová Silva Mach Františka Malůšová
23. června 12. neděle v mezidobí Hany Machová Standa Adámek Marek Kapusta
30. června 13. neděle v mezidobí - pouť Jarka Hájková Silva Pavlasová Hanka Páčová
7. července 14. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
14. července 15. neděle v mezidobí Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
21. července 16. neděle v mezidobí Jarka Hájková Petr Radoch Antonín Jelének
28. července 17. neděle v mezidobí – hody Chasa a oslavenci
4. srpna 18. neděle v mezidobí Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
11. srpna 19. neděle v mezidobí Jarka Bezděková Jiří Bezděk Anička Machová
18. srpna 20. neděle v mezidobí Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
25. srpna 21. neděle v mezidobí - pouť Antonín Jelének Lucka Hyráková Vlaďka Radochová
1.září 22. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
8. září 23. neděle v mezidobí Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
15. září 24. neděle v mezidobí Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
22. září 25. neděle v mezidobí Hany Machová Laďa Hanák Marek Kapusta
29. září 26. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka MalůšováLumír Mach
6. října 27. neděle v mezidobí Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
13. října 28. neděle v mezidobí Jarka Hájková Petr Radoch Antonín Jelének
20. října 29. neděle v mezidobí Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
27. října 30. neděle v mezidobí Jarka Bezděková Jiří Bezděk Anna Machová