Oznamy pro farnost 8.9.2019

23.neděle v mezidobí

Každý pátek jste zváni na mše svaté pro rodiny s dětmi.

Příští neděli bude sbírka na opravy našeho kostela.

21.září 2019 se koná pouť děkanátu Uherské Hradiště na Velehradě.

V listopadu 2019 uběhne 30 let od svatořečení sv. Anežky České. K této příležitosti se bude ve dnech 11. až 13. listopadu konat národní pouť do Říma, při které budeme děkovat za dar svobody a prosit za duchovní obrodu naší země. V programu nebudou chybět mše svaté v hlavních římských bazilikách za účasti českých a moravských biskupů. V rámci středeční generální audience se poutníci setkají také s papežem Františkem. Všichni jste zváni. Nabízí se cesta ať už autobusy nebo letecky.

Charita Uherské Hradiště přijme: Zdravotní sestry do domácí péče, do hospicové péče a do domovů pro seniory, psychiatrické a všeobecné sestry do Centra duševního zdraví a pracovníka na pozici Hlavní účetní – ekonom. Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, 25 dnů dovolené a další benefity. Další informace podá na ředitelství Charity Ing. Dalibor Jirásek.