Farní kavárna

Farní kavárna je příležitostí pro setkání farníků a přátel naší farnosti u společného stolu. Můžeme si popovídat s přáteli a kamarády. S těmi, se kterými se moc neznáme, máme jedinečnou možnost se více seznámit a budovat tak živější farní společenství.

Provoz kavárny zajišťují dobrovolně se hlásící rodiny nebo skupiny jednotlivců. Pokaždé si můžeme vychutnat voňavou kávu, vybrat si čajík podle chuti, ale také se zakousnout do vynikající buchty a jiných laskomin!

Farní kavárna se koná
(od února 2009)
po mši svaté,
zpravidla každou první neděli v měsíci
v Pastoračním domě P. A. Šuránka.

Fotogalerie