Oznamy pro farnost 27.10.2024

30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Paní Ludmila Dominiková darovala na potřeby kostela 5 000,- Kč. Ze křtu Lindy Hájkové bylo darováno 3 000,- Kč. Při sbírce na misie se vybralo minulou neděli 16 579,- Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať.

Na tento týden připadá první pátek v měsíci.

V pátek navštívím nemocné. Své nemocné mi můžete do té doby nahlásit.

V pátek bude mše svatá věnovaná rodičům s dětmi.

Dnes se soboty 26. října na neděli 27. října se mění čas.

V Pastoračním domě P. Antonína Šuránka se koná dušičkový prodej knih, kalendářů, betlémů, vánočních pohlednic a přání, svíček adventních i hřbitovních.

Dušičková pobožnost bude v neděli 3.listopadu 2024 ve 14.oo hodin.

Příští neděli 3. listopadu jste všichni zváni po mši svaté do kavárny v Pastoračním domě.

Ve dnech od 25.října do 1.listopadu je možno mimořádně získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě splnění tří obvyklých podmínek (svatá zpověď, svaté přijímání, modlitba na úmysl svatého otce) je podmínkou návštěva hřbitova spojená s modlitbou za zemřelé (třeba jen v duchu). Povolení je určeno těm, kteří ze závažných důvodů nemohou navštívit hřbitov a získat odpustky v obvyklé době.

Za týden v neděli 3.listopadu se koná dušičková sbírka na CHARITU.

Děkuji všem účastníkům za uklizení hřbitova a okolí kostela.

Naše poděkování patří také sčítací komisi při sčítání věřících.

Mám radost, že při oslavě posvěcení našeho kostela mohu dnes poděkovat všem, kteří se zasloužili o obnovení hrobu stavitele kostela P.Antonína Mana a zvláště děkuji panu Antonínu Jelénkovi.