Oznamy pro farnost 12.3.2017

Křížové cesty v postní době se budou konat každou neděli v našem kostele ve 14.oo hodin.

V pátek bude večerní mše svatá věnována rodinám s dětmi.

V sobotu 18.března, v předvečer svátku sv. Josefa, zveme do Pastoračního domu po mši svaté chlapy z farnosti. Bude i příležitost pobavit se o brigádách při přípravě rekonstrukce kostela, které začnou po Velikonocích.

Tuto neděli se při mši svaté představí farnosti děti, které mají letos poprvé přistoupit ke svatému přijímání. První svaté přijímání dětí bude 28.května 2017 v kapli svatého Antonína.

V březnu v Uherském Hradišti proběhne lektorský kurz. Zájemci se mohou ještě přihlásit v sakristii nebo u mne. První přednáška se koná v pátek 17.března v 18.oo na Orlovně v Uherském Hradišti, další pak v sobotu 18.března v 9.oo hodin.

Příští neděli se koná sbírka na opravy našeho kostela.

2. neděle postní