Oznamy pro farnost 9.9.2018

23.neděle v mezidobí

V novém školním roce jste opět zváni každý pátek na mše svaté pro rodiny s dětmi.

Prosím, aby se členové farní rady sešli tuto neděli po mši svaté v Pastoračním domě.

Děkuji všem v uplynulém týdnu za brigádu.

V sobotu 15.9. od 14.oo – 18.oo hodin se uskuteční setkání „tří králů“. Jde o rekordní „TŘÍKRÁLOVÉ SETKÁNÍ“ z celého arcibiskupství olomouckého. Byli bychom rádi, kdyby se přihlásilo co nejvíce koledníčků. Nahlásit se musí i doprovod malých dětí (rodiče, babičky) u Alky Skřenkové nebo paní Ludmily Bartoňkové do 8.9. Koruny dostanou nebo si je vytvoří. Bude tam plno her, divadla aj. Program uvádí herec slováckého divadla David Vacke. Sraz u autobusu je ve 12.15 hodin. Odjezd domů po 19.oo hodině z Kunovic. Zároveň na tuto akci prosíme maminky a babičky, aby napekly buchty. Děkujeme.