Oznamy pro farnost 22.12.2019

3.neděle adventní

V pondělí zveme všechny na poslední roráty, které začínají v 6.3o hodin.

Betlémské světlo do svých domovů si můžete odnést už dnes po mši svaté. Světlo bude v předsíni kostela.

Na ŠTĚDRÝ DEN 24.12.2018 zveme všechny rodiny s dětmi na „štědrovečerní“ mši svatou, která bude ve 14.oo hodin.

Mše svatá „půlnoční“ je v naší farnosti ve 22.oo hodin.

Na BOŽÍ HOD VÁNOČNÍ 25. prosince vás srdečně zveme na vánoční koledování, které se koná v kostele od 15.oo hodin.

Tento pátek pak mše svatá pro rodiče s dětmi nebude.

V sobotu 28.prosince v Hranicích na Moravě se můžete zúčastnit setkání „Tříkrálových koledníčků“, ale i vedoucích skupinek. Po mši svaté v 10.oo hodin jsou připraveny hry i pohoštění. Kdo má zájem, může se přihlásit u paní Bartoňkové nebo Malůšové. Autobus z Uherského Hradiště je objednaný.

Na Boží Hod vánoční se koná vánoční sbírka na opravy našeho kostela.

Charita Uherské Hradiště vás zve do kostela sv. Františka Xaverského v Uh. Hradišti na vánoční benefiční koncerty: 25. prosince v 17 hodin a 26. prosince v 17 hodin.  25. 12. vystoupí operní pěvec Martino Hammerle-Bortolotti za doprovodu klavíristky Heleny Fialové. Představí vánoční písně z celého světa. 26. 12. zazní koledy v rockovém stylu s hudebním seskupením DoGa UH.   Výtěžek z obou koncertů bude věnován na nákup nové polohovací postele pro klienty Domácího hospice Antonínek.