Oznamy pro farnost 3.4.2022

5.neděle postní

Každou neděli v postní době ve 14.oo hodin se koná křížová cesta. Tuto neděli ji povedou děti.

Ve středu jste zváni po mši svaté na adoraci za mír a smír ve světě.

V pátek při večerní mši svaté pro rodiny s dětmi pokračuje příprava na první svaté přijímání dětí.

V sobotu 9. dubna bude možno si v našem kostele vykonat velikonoční svatou zpověď od 16.oo hodin. Využijte příležitosti cizích zpovědníků.

Děkujeme všem brigádníkům a brigádnicím za úklid hřbitova.

Josefové darovali na potřeby kostela 1 200,- Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať.

Jménem ředitele Charity Uherské Hradiště Ing. Jiřího Jakeše jste zváni na benefiční koncert s názvem Desatero, který se uskuteční v sobotu 9. dubna od 16.00 hod. ve farním kostele  sv. Františka Xaverského v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí.

V programu vystoupí cimbálová muzika Danaj s cimbalistkou Magdalenou Múčkovou, Lenka Gajdová, Jan Gajda, Petr Galečka, Pavel Múčka, ženský sbor Netáta ze Strání a Staroměští mládenci. Výtěžek podpoří činnost Domácího hospice Antonínek.

Všichni jste srdečně zváni!