Oznamy pro farnost 5.6.2022

Slavnost Seslání Ducha svatého

V neděli 5. června při mši svaté přistoupí několik dětí z naší farnosti poprvé k svatému přijímání.

Tuto neděli se koná sbírka na církevní školy v diecézi.

V neděli v 15.oo hodin se koná v kapli svatého Antonína pouť Matice svatoantonínské.

V pátek 10. června proběhne noc kostelů, která začne večerní mší svatou a bude pokračovat společnou modlitbou. Program naleznete na vývěsce. Všichni jste srdečně zváni.

Děkuji vám všem, kteří jste se zapojili do úklidu kostela a okolí minulou sobotu a přípravy slavnosti prvního svatého přijímání. Poděkování patří i rodičům prvokomunikantů a také brigádníkům za úklid a výzdobu kostela.

Vzadu v kostele naleznete přihlášky do vyučování náboženství. Je třeba je odevzdat nikoli ve škole, ale do poštovní schránky na farním úřadě nebo přímo do rukou duchovního správce.

Charita Uherské Hradiště hledá na plný úvazek pastoračního asistenta/asistentku. Podrobné informace jsou zveřejněné na webu a facebookové stránce Charity Uherské Hradiště.