Úklid kostela 2024

Pracovní skupiny se schází zpravidla v sobotu podle domluvy – buď ráno v 8.00, nebo ve 13.00.
Jsou vítány nové posily. Ženy i muži. Mladí i starší.
Pokud se chcete zapojit, domluvte se přímo s danou skupinou, nebo se přihlaste v zákristii.

Více zde

15.06.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
22.06.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
29.06.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
06.07.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
13.07.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
20.07.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
27.07.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
03.08.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
10.08.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
17.08.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
24.08.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
31.08.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
07.09.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
14.09.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
21.09.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
28.09.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
05.10.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
12.10.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
19.10.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
26.10.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
02.11.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
09.11.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
16.11.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
23.11.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
30.11.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
07.12.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
14.12.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
21.12.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
28.12.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková

04.01.2025skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
11.01.2025skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
18.01.2025skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
25.01.2025 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová

květinová výzdoba Eliška Pospíšilová, Jarmila Hájková, Alena Skřenková
praní a žehlení kostelního prádla Františka Malůšová
zdobení Pražského Jezulátka Františka Malůšová
výměna ubrusů na oltářích Františka Malůšová, Zdeňka Dominiková, Božena Míšková

06.01.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
13.01.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
20.01.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
27.01.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
03.02.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
10.02.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
17.02.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
24.02.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
02.03.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
09.03.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
16.03.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
23.03.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
30.03.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
06.04.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
13.04.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
20.04.2024 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
27.04.2024 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková

x skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
x skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
xskupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
xskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
xskupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
xskupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
xskupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
xskupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová
04.05.2024skupinka 3 Marie Bachanová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková, Jana Páčová
11.05.2024skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
18.05.2024skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
25.05.2024skupinka 6 Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová, Ludmila Šimčíková, Magdalena Hyráková
01.06.2024skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
08.06.2024skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová