Pořad bohoslužeb v červnu 2024

  1.6.2024 sobota Památka sv. Justina, mučedníka18.00 h Na úmysl dárce
  2.6.2024 neděleSlavnost TĚLA A KRVE PÁNĚ 9.00 h Za farníky
  3.6.2024 pondělíPamátka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků 18.00 h Na úmysl svatořečení P.Šuránka
  4.6.2024 úterý     mše sv. nebude
  5.6.2024 středa Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka18.00 h Na úmysl dárce
  6.6.2024 čtvrtek Připomínka sv. Pavlíny, panny a mučednice a připomínka sv. Norberta, biskupa18.00 h Na úmysl dárce
  7.6.2024 pátek Slavnost NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE JEŽÍŠOVA 18.00 h Za zemřelou Františku Reifovu, manžela a celou živou i zemřelou rodinu
  8.6.2024 sobota Památka Neposkvrněného srdce Panny Marie18.00 h Za zemřelou Janu Galuškovu, živou i zemřelou rodinu Kupcovu a Galuškovu
  9.6.2024 neděle 10. NEDĚLE V MEZIDOBÍ 9.00 h Za farníky
  10.6.2024 pondělí   18.00 h Za zemřelého P. Miroslava Bachana a celou živou i zemřelou rodinu
  11.6.2024 úterý Památka sv. Barnabáše, apoštola   mše sv. nebude
  12.6.2024 středa   mše sv. nebude
  13.6.2024 čtvrtek Památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve   POUŤ – mše sv. nebude
  14.6.2024 pátek   mše sv. nebude
  15.6.2024 sobotaPřipomínka sv. Víta, mučedníka 18.00 h Na úmysl svatořečení P.Antonína Šuránka
  16.6.2024 neděle11. NEDĚLE V MEZIDOBÍ   POUŤ – mše sv. nebude
  17.6.2024 pondělí     mše sv. nebude
  18.6.2024 úterý     mše sv. nebude
  19.6.2024 středa Připomínka sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa a připomínka sv. Romualda, opata 15.00 h Pohřeb zemřelého Tomase Pešíka
  20.6.2024 čtvrtek     mše sv. nebude
  21.6.2024 pátek Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka 18.00 h Za Antoníny a Antonie z farnosti živé i zemřelé
  22.6.2024 sobota Připomínka sv. Paulína Nolánského, biskupa a připomínka sv. Jana Fishera, biskupa, a Tomáše Mora, mučedníků 18.00 h Na úmysl svatořečení P.Antonína Šuránka
  23.6.2024 neděle23. NEDĚLE V MEZIDOBÍ 9.00 h Za farníky
  24.6.2024 pondělí Slavnost NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE18.00 h Na poděkování
  25.6.2024 úterý     mše sv. nebude
  26.6.2024 středa   18.00 h Na úmysl svatořečení P.Antonína Šuránka
  27.6.2024 čtvrtek Připomínka sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve18.00 h Na úmysl dárce
  28.6.2024 pátek Památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka18.00 h Na úmysl dárce
  29.6.2024 sobota Slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ 18.00 h Na úmysl dárce
  30.6.2024 neděle13. NEDĚLE V MEZIDOBÍ 9.00 h Za farníky