Oznamy pro farnost 19.05.2024

Seslání Ducha svatého

Po mši svaté tuto neděli jsou členové farní rady zváni na jednání v Pastoračním domě.

Tuto neděli 19. května se koná pouť rodin na svatém Antonínku.

Ve čtvrtek 23.5.2024 se od 16 hodin budou v Pastoračním domě plést věnce na výzdobu kostela. Kdo umíte plést věnce, prosím, přijďte.

V pátek se koná poslední příprava dětí před prvním svatým přijímáním.

V sobotu 25.5.2024 bude od 9 hodin probíhat úklid kostela před prvním svatým přijímáním.

V sobotu 25.5.2024 od 14.30 hodin se koná zpověď dětí a zkouška k obřadům slavnosti prvního svatého přijímání. Bylo by dobré, aby ke svaté zpovědi přišli i rodiče, sourozenci, kmotři a další rodinní příslušníci. Využijte možnosti vykonat si svatou zpověď i během týdne.

K prvnímu svatému přijímání přistoupí děti z naší farnosti v neděli 26.5.2024 při mši svaté v 9 hod.

V sobotu 25. května se koná od 15.oo hodin pouť děkanátu Uherské Hradiště na Velehradě.

V sobotu také bude na svatém Antonínku od 18.oo hodin Svatodušní vigilie s chválovou kapelou z Valašských Klobouk.

V měsíci květnu se konají májové pobožnosti. Ve dnech, kdy mše svatá nebude a každé úterý i v neděli, se budou konat májové pobožnosti u sochy Panny Marie v 18.oo hodin. Za nepříznivého počasí pak v 18.oo hodin v kostele.

Příští neděli se také koná sbírka na církevní školy v diecézi.