Je ti 13 +? Neváhej a jeď!

Na úvod kratičká video pozvánka

Kdo chce vidět církev mladou a krásnou, veselou, zpívající, ztišenou v modlitbě, naslouchající … neměl by v Prostějově rozhodně chybět.
Setkání před Květnou nedělí díky sv. Janu Pavlu II. konají po celém světě už od roku 1985. Na jeho přání se kolem Květné neděle setkají biskupové s mladými své diecéze. V olomoucké arcidiecézi se setkání koná jednou za dva roky pro celou arcidiecézi společně a ve zbývajících letech probíhají setkání na děkanátní úrovni.

Letos proběhne setkání 28. března 2015 (+ předprogram) a bude patřit velkému setkání v Prostějově!

Je ti 13 +? Neváhej a jeď!
Je ti o trochu víc a jedeš? Nezapomeň osobně pozvat a vzít s sebou i další mladé z farnosti. (Třeba se jim nebude chtít jet, ale je potřeba udělat maximum:)